Kontrola správného roznosu

Jak probíhá kontrola roznosů

Tým VN společně s Českou distribuční zajišťují kontroly roznosů „Veselých Novinek“ v Třeboni a Třeboňsku. Roznos probíhá tzv. střídavou distribucí, která je rozdělena do skupin AB, AC a BC. Obyvatelé obcí, vesnic a měst téměř celého Třeboňska tedy mohou čekat ve svých schránkách vždy dva ze tří výtisků "Veselých Novinek".

Město Třeboň je však v každé této skupině a roznos zde probíhá každý měsíc.

Kontrola lokalit vychází vždy z plánu roznosu VN (skupiny AB, AC, BC). Plán je rozdělen do dvou až tří částí a každá z těchto částí je poté osobně kontrolována vždy jedním zástupcem z týmu VN a jedním z týmu České distribuční.

Dotazování probíhá přímým oslovením obyvatelů vybraných ulic a domů (rodinných či obytných domů s více domácnostmi) v každé zanesené lokalitě. Po každé kontrole je provedeno vyhodnocení roznosu v procentuálním měřítku.
Výsledky kontrol si již nyní můžete prohlédnout na těchto stránkách.

V případě Vašeho zájmu se můžete kontrol roznosu VN také zúčastnit nebo podat vlastní požadavek na kontrolu konkrétních lokalit.

Své návrhy můžete podávat telefonicky na tel. čísle 773 589 416 nebo písemně e-mailem na info@vesely-novinky.cz

Kontrolní listy najdete vždy pod každým číslem v archivu čísel >>

Roznosové plány

Zde si můžete prohlédnout roznosové plány, ve kterých se dozvíte kde se Veselý novinky roznášejí.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím